راه‌حل‌ها و سرويس‌ها

سرويس‌های پيام‌دهی تحت وب:

شرکت مگفا، مجموعه‌ای از سرويس‌های پيا‌م‌دهی تحت وب را در قالب دو پکيج نرم‌افزاری با واسط کاربری شکيل، ساده و کارامد در اختيار کاربران قرار می‌دهد که بر همين اساس پکيج اول پيام‌دهی دارای سرويس‌های ارسال پيامک به يک يا چند نفر، ارسال پيامک به يک يا چند گروه از افراد، ارسال پيامک در تاريخ و زمان از پيش تعيين شده، ارسال پيامک خبری (فلش) و سرويس ارسال پيامک تبريک تولد است و پکيج دوم پيام‌دهی علاوه بر تمامی سرويس‌های پکيج‌ اول، از سرويس‌های برگزاری مسابقه/نظرسنجی با کمک پيامک به صورت گزينه‌ای برخوردار است.

کاربران هر دو پکيج تحت وب پيام‌دهی مگفا می‌توانند با استفاده از واسط کاربری مناسب، پيامک‌های ارسالی و دريافتی خود را مشاهده کرده و وضعيت پيامک‌های ارسالی را از لحاظ رسيدن پيامک‌ها به مخابرات و نيز رسيدن پيامک‌ها به گوشی، کنترل نمايند. به علاوه امکان گزارش‌گيری‌های مختلف با خروجی فايل Excel نيز در اين سرويس‌ها وجود دارد.

راه‌حل‌های حرفه‌ای پيام‌دهی:

واحد پيام‌دهی شرکت مگفا علاوه بر سرويس‌های آماده و تحت وب، گستره وسيعی از راه‌حل‌های حرفه‌ای پيام‌دهی را نيز ارائه می‌دهد که از جمله آنها می‌توان به اين موارد اشاره کرد:

 • SMPP API:

  برای مشتريانی که نياز به اتصال دائم و ارسال پيامک به صورت سريع و در حجم بالا دارند. با استفاده از اين راه حل کاربر می‌تواند از طريق نرم‌افزارهايی که در سمت خود دارد با استفاده از پروتکل SMPP به سيستم پيام‌دهی مگفا متصل شده و از تمامی امکانات اين پروتکل برای ارسال و دريافت پيامک‌های انگليسی و فارسی و پيامک‌ها طولانی و نيز خبری استفاده کند.

 • Web service API :

  اين راه حل برای مشتريان امکان اتصال به بستر پيام‌دهی مگفا از طريق پروتکل SOAP و از هر دو روش HTTP و نيز HTTPS را فراهم می‌سازد و مشتريان امکان ارسال پيامک‌های انگليسی، فارسی، طولانی و خبری را داشته و از قابليت مشاهده وضعيت پيام‌های ارسالی خود و نيز امکان دريافت پيامک‌های ورودی از طريق متدهای وب سرويس برخوردارند.

 • HTTP/HTTPS API :

  يکی از ساده‌ترين روش‌های اتصال به سيستم پيام‌دهی مگفاست که ارسال پيامک‌های انگليسی، فارسی و طولانی را ممکن کرده و امکان دريافت پيامک‌های ورودی از سيستم پيام‌دهی مگفا نيز با استفاده از سرويس Traffic Relay در آن موجود است.

 • Database API :

  اين راه‌حل با به اشتراک‌گذاری يک بانک اطلاعاتی از پيامک‌ها بين برنامه‌ی مشتری و سيستم‌های پيام‌دهی مگفا، امکان ارسال و دريافت پيامک را فراهم می‌کند.

ارسال پيامک ‌انبوه (Bulk):

مگفا امکان ارسال پيامک انبوه را برای تمامی مشتريان خود فراهم‌ کرده‌است به طوری که مشتريان می‌توانند پيامک‌های خود را به سادگی برای پيش‌شماره‌های تلفن همراه مورد نظر، مشترکان تلفن همراه شهرها و شهرستان‌های مختلف و همچنين مشترکان تلفن همراه کد پستی‌های تمامی نقاط کشور ارسال نمايند.

Mobile Applications:

واحد پيام‌دهی شرکت مگفا با استفاده از تيم نرم‌افزاری زبده خود، دارای توان بالايی در زمينه پياده‌سازی پروژه‌های مرتبط با برنامه‌های کاربردی قابل اجرا روی گوشی‌های تلفن همراه است که اين نرم‌افزارها قابليت اجرا بر روی بيش از ۳۰۰ نوع گوشی موجود در بازار را داشته، دارای واسط کاربری با گرافيک مناسب و به زبان‌های مختلف از جمله فارسی بوده و همچنين امکان به روز نمايی اين نرم‌افزارها از طريق SMS و GPRS وجود دارد.